Лідерство у інноваціях.
Лідерство над ринком.

Компанія Front.Manager працює на ринку з 2003 року та спеціалізується на розробці комплексних фронт-офісних систем, програмного забезпечення та надання послуг з його використання у режимі онлайн-сервісів (бізнес-модель SaaS).
Використовуючи власну платформу Front.Manager: Framework, було створено низку рішень комплексної автоматизації для багатьох сфер бізнесу. На сьогоднішній день пріоритетним напрямком діяльності компанії є розробка програмного забезпечення у сфері управління квитковим господарством, впровадження та технічна підтримка автоматизованого обліку продажу квитків на розважальні заходи на базі Front.Manager:Tickets.
Над створенням програмних продуктів працює команда висококваліфікованих ІТ-фахівців. Окремо створено групу технічної підтримки, яка відповідає за впровадження та подальшу безперебійну роботу запропонованих рішень. Висока якість роботи компанії відповідає стандартам ISO 9001, ISO 27001 та підтверджено відповідним сертифікатом німецького TUV.
Сьогодні програмне забезпечення Front.Manager:Tickets використовують наші контрагенти у різних країнах: Україні, Німеччині, Грузії, Литві, Естонії, Польщі, Бразилії, США та ін.

Інновації у білетному бізнесі

Компанія Front.Manager є визнаним лідером у розробці рішень та впровадженні сучасних інформаційних технологій для ведення білетного господарства.

На сьогоднішній день компанія є оператором всеукраїнської мережі реалізації квитків на культурно-видовищні заходи та займається побудовою інфраструктури електронного квитка на національному рівні.

Розроблена компанією система Front.Manager:Tickets входить до числа найкращих світових рішень для електронної комерції у сфері культури та шоу-бізнесу.

Наші досягнення

1

Єдина система

Компанія Front.Manager стала учасником експерименту Міністерства культури України з автоматизації національних театрів (наказ № 984/1/16-11 від 04.11.2011 «Про підготовку та проведення експерименту щодо впровадження єдиної автоматизованої системи обліку реалізації квитків»). Експеримент довів необхідність переходу з паперової на автоматизовану систему ведення квиткового господарства, а систему Front.Manager:Tickets було визнано ефективним та повністю відповідним вимогам законодавства України програмним забезпеченням для вирішення цього завдання.

2

ISO 9001, ISO 27001

Якість управління розробкою програмного забезпечення підтверджена міжнародними експертами: компанія пройшла сертифікацію та отримала міжнародний сертифікат ISO. 

3

Національний оператор

Компанія є національним оператором всеукраїнської мережі автоматизованого продажу квитків. На програмному забезпеченні Front.Manager:Tickets працюють найбільші концертні та театральні майданчики країни.

4

Міжнародні партнери

Front.Manager:Tickets використовують наші партнери в різних країнах: Україні, Німеччині, Грузії, Литві, Естонії, Польщі, Бразилії, США та ін.

5

38 000 

Front.Manager:Tickets використовують понад 800 промоутерів у 54 містах України, підключено 38 000 точок продажу.